قوانین و مقررات

قوانین و مقررات
قوانین و مقررات تمرین با ما

قبل از استفاده از این وب سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده،شما باید مروری به این توافقنامه داشته باشید و رضایت خود را با مفاد مذکور در آن اعلام دارید.
در صورت عدم موافقت شما با مفاد اين توافقنامه استفاده از سرويسهاى اين سايت براى شما امكانپذير نخواهد بود. این وب سایت سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چندوقت،قوانین مذکور را تغییر دهد و یا اصلاحاتی به آن اضافه کند.
شما می توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافقنامه در این آدرس داشته باشید.
 
توافقنامه در برگیرنده تمامی شرایط و مقررات میان کاربران و وب سایت می باشد.با طی کردن مراحل ثبت نام، شما رضایت و موافقت خود را اعلام می دارید.
- شما توافق می کنید که اعتماد شما برای استفاده از اطلاعات و خدمات موجود در این وب سایت با مسوولیت و پذیرش ریسک از جانب خودتان است.مطالب سایت ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگر باشد که تنها برای سهولت کاربران فراهم می گردد و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تایید یا ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. این سایت ها تحت کنترل ما نمی باشد و هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت ها از جمله لینک ها و عکس ها به عهده ما نیست. کاربران توافق می کنند مسوولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی چه نرم افزاری چه سخت افزاری به رایانه شان از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق یه سایت های لینک شده باشد به عهده خواهند داشت.


- کاربران توافق می نمایند مسوولیت صحت و سقم اطلاعات و داده هایی که به عنوان کاربر در این سایت وارد می کنند، تماما با خود آنهاست. از آنجاییکه این وب سایت بر اساس اطلاع رسانی در زمینه خدمات ورزشی و ارائه تمرینات ورزشی مختص به هر کاربر به صورت انفرادی،ساخته شده است. مسوولیت صحت اطلاعات وارده توسط شما کاربران گرامی من جمله سن، وضعیت سلامت یا بیماری، سابقه ورزشی، سابقه پزشکی و مصرف دارویی و کلا هر آنچه که در قسمت مشخصات کاربری ارائه می نمایید با توجه به تعهد شما در این بند، کاملا متوجه خودشماست و هیچ زیان و آسیب وارده به شما چه مستقیم و چه غیر مستقیم، مسوولیتی را متوجه مدیریت سایت نمی نماید.
این وب سایت حق دارد که با صلاحدید خویش تغییراتی در وب سایت بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سایت به طور موقت و یا دائمی شود.
بر طبق این توافقنامه وب سایت متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت نماید و به حریم خصوصی کاربران احترام بگذراد و این اطلاعات را محرمانه نزد خود نگه دارد و برای اشخاص ثالث فاش ننماید. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد. برخی از اطلاعات پایه ای مانند آدرس IP، قسمتهای بازدید شده از سایت توسط سرویس های آمارگیری فقط برای افزایش رضایت کاربران، جمع آوری خواهد شد.


- تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت، حق ویرایش، حذف یا باز نشدن این محتویات نزد ما محفوظ است. اکثر محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید شده و کپی برداری از آن با ذکر آدرس وب سایت و کسب اجازه از مدیر وب سایت از طریق فرم تماس باما بلامانع است، همچنین استفاده غیر شخصی از محتوای وب سایت و کسب اجازه از مدیر وب سایت نیز در صورت عدم داشتن اجازه، ممنوع است. در غیر اینصورت حتی شکایت از فرد و یا وب سایت کپی کنند، نزد ما محفوظ می باشد و پیگیری قانونی در برخواهد داشت.


- کاربران متعهد می شوند از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه ایران می باشد، استفاده نخواهند کرد. آنها از این سایت به گونه ای استفاده نخواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن و یا معیوب ساختن سایت شوند.


- این وب سایت تحت هیچ شرایطی،مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد، برعهده ندارد.


- کاربران باید هنگام ثبت نام در وب سایت، کلمات مناسبی را به عنوان نام کاربری انتخاب نمائید و همچنین از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در وب سایت خودداری نمایند.
این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین موضوعه حاکم بر جمهوری اسلامی ایران من جمله قوانین جرایم اینترنتی کسب می کند.


قوانین و مقررات قوانین و مقررات قوانین و مقررات تمرین با ما
4.1 امتیاز از 64 رای
تمرین با ما
4.1 امتیاز از 64 رای