چگونه دیگر از ورزش متنفر نباشید؟

  1395/08/04         4,235      
چگونه دیگر از ورزش متنفر نباشید؟ چگونه دیگر از ورزش متنفر نباشید؟ چگونه دیگر از ورزش متنفر نباشید؟
3.2 امتیاز از 4 رای
تمرین با ما
3.2 امتیاز از 4 رای
     
چگونه دیگر از ورزش متنفر نباشید؟
چگونه دیگر از ورزش متنفر نباشید؟

همه‌ی ما دوست داشتیم آن خانم خوش شانسه باشیم، که وقتی تردمیل می‌دود، با آرامش لبخند می‌زند. اما در واقعیت، رابطه‌ی اکثر مردم با ورزش، احتمالا کمی (اوکی، خیلی) تیره‌تر است! مانند اختصاص دادن ۸ ساعت خواب در شب، همه‌ی ما می‌دانیم که باید به یک روال ورزشی پایبند بمانیم. اما چه کسی است که بخواهد وقتی قرار است سریال مورد علاقه اش پخش شود و در فریزر هم بستنی دارد، به خودش زحمت دهد و ورزش کند؟

خانم‌هایی که داستان‌هایشان را در زیر می‌خوانید، این وضعیت را دقیقا درک می‌کنند، چون خودشان در چنین شرایطی بوده اند. هر یک از آنها قبلا، از ورزش می‌ترسیدند، برخی آنقدر از ورزش هراس داشتند که اصلا ورزش نمی‌کردند. اما آنها یاد گرفته اند که دیگر از ورزش متنفر نباشند، و حتی برخی از آنها، حالا به ورزش علاقمند شده اند. در اینجا برایتان تعریف می‌کنیم که آنها چطور دیدگاهشان را تغییر دادند.

آنها نگرانی‌های سلامتی را به انگیزه تبدیل کردند

کاس یانگ، ۶۵ ساله:

من در دهه ۵۰ زندگی ام، یک حمله‌ی قلبی داشتم. من فکر می‌کردم که سالم غذا می‌خورم و بیش از ۲.۵ کیلو هم بیشتر اضافه وزن نداشتم. این، یک زنگ خطر برای من بود، و من شروع به تحقیق در مورد بیماری قلبی کردم. هر چه بیشتر در مورد فواید ورزش آموختم، مصمم شدم که نفرت طولانی مدتم از فعالیت فیزیکی را که باعث می‌شد عصبی شوم، کنار بگذارم.